מדבקות לרכב - פרסום מצליח

מדבקות לוגו לרכב הם אחד הטרנדים החמים ביותר בתחום הפרסום העכשווי, יותר ויותר בעלי עסקים מבינים היטב שיש לנצל ולמנף את כל משאבי החברה לטובת פרסום ושיווק, ולכן יש להשתמש ברכבים העומדים לרשות העסק בתור מקדמי מכירות. דבר זה נעשה על ידי שימוש במדבקות לרכב אשר מעבירות מסר פרסומי בזמן הנסיעה בכביש וכן בזמן שהרכב חונה.

שימוש במדבקות לרכב בתור אמצעי פרסום מהווה השקעה נבונה כיוון שמדובר בהשקעה חד פעמית ולא יקרה יחסית, שלאחר מכן פועלת כפרסומת תמידית וקבועה ללא הוצאות נוספות. מדבקות לרכב נעשות היום מחומרים עמידים במיוחד מה שמבטיח שהשימוש בהם יהיה ארוך טווח ומשתלם.פרסום ייחודי ומרשים בעזרת עיטוף רכבים


גולת הכותרת של השימוש במדבקות צבעוניות למטרות פרסום על רכבים, הוא ללא ספק השימוש בעיטוף רכבים. בטכניקה זו עוטפים את כל הרכב כולו במדבקה מיוחדת המותאמת למבנה הרכב.

המדבקות מגיעות בעיצובים שונים ומגוונים לפי בקשת הלקוח או בעיצוב מיוחד שמותאם אישית למסע הפרסום המדובר. המראה המושג באמצעות עיטוף רכבים הוא מרשים ביותר ומרהיב עיניים, ומייצג את העסק בצורה יוקרתית ומכובדת.

פרסום על משאית


מבין סוגי פרסום על הרכבים השונים פרסום על משאית הוא האפקטיבי ביותר, למשאית יש שטח נרחב על מרכב המשאית אשר יכול ביעילות לשמש לצרכי שיווק ופרסום. תמונת לוגו גדולה אשר מודבקת על המשאית תופשת בקלות רבה את תשומת ליבם של העוברים והשווים ומהווה מקדם מכירות מצוין.

המשאיות נוסעות בדרך כלל במשך שעות ארוכות ומכסות אזורים רחבים, מה שמבטיח שהפרסום על המשאית יגיע לקהל גדול ומגוון יותר. וכן נהג המשאית מהווה מעין סוכן נוסע אשר יכול לתת מענה ללקוחות פוטנציאליים.

חברת המפיק - פתרונות מיתוג מתמחה בפרסום על גבי מכוניות, מדבקות לוגו ועיטוף רכבים ומציעה פתרונות מגוונים תוך הקפדה על שירות מעולה והדבקה מקצועית באחריות מלאה.


לקבלת הצעה משתלמת ללא התחייבות צרו קשר. או חייגו 1-700-70-33-70

המפיק-מקום אחד למיתוג עסקים-2011